JAK TO FUNGUJE

  • pokud hledáte trvalé řešení problému s Vaší hmotností a chcete zdravě zhubnout.
  • pokud chcete pouze upravit váš léty zatížený metabolizmus a ozdravit se, najít opět novou životní energii.
  • pokud bojujete s podváhou.
  • jestliže již máte zdravotní problémy, které souvisejí s nadváhou či nesprávnými stravovacími návyky. To mohou být například onemocnění jako cukrovka typu II., revma, chronická migréna, vysoký krevní tlak, poruchy látkové výměny tuků, vysoká hladina cholesterolu, glykemie, zvýšené zánětlivé markry v krvi, civilizační onemocnění - metabolický syndrom a mnoho dalších.
  • chcete-li být, nezávisle na věku, fit, plni energie a v dobré formě.

 

Jakým způsobem se mohu programu metabolic balance zúčastnit?

Zde jsou čtyři jednoduché kroky k Vašemu osobnímu úspěchu a k dosažení cíle.

1. Kontaktujte mne na telefonu 606 270 922, nebo e-mailem simonalazzari@seznam.cz, a dohodněte si se mnou termín schůzky.

2. Během schůzky

• prohovoříme Vaše přání a cíle.

• budou zaznamenány Vaše osobní údaje a důležité informace týkající se Vašeho zdravotního stavu a stravovacích zvyklostí.

3. Specializovaná laboratoř vyhotoví rozbor vzorku Vaší krve, který pak bude doručen institutu MB.

Na základě laboratorních výsledků, Vámi uvedených údajů a cílů bude vyžádán Váš osobní jídelní plán. Díky němu můžete jednoduše a bez problémů změnit Vaše stravovací návyky. Budete mít možnost se stravovat rozmanitě a jíst třikrát za den.

4. Váš osobní jídelní plán Vám bude předán s podrobným vysvětlením a poučením, jak úspěšně absolvovat všechny čtyři fáze programu. Bude domluven program schůzek, konzultací a pravidelného sledování tělesné hmotnosti, obvodů, množství tuků v těle a BMI.

Po úspěšném absolvování programu, ale často již v jeho průběhu, se Vás budou mnozí z okruhu příbuzných a známých ptát na příčinu Vašeho vitálního vzezření a úbytku na váze. Můžete, tak jako tisíce účastníků před Vámi, program metabolic balance doporučit dalším.

 
Jak dlouho program trvá?
 

Začínáte první Přípravnou fází, která trvá dva dny.

Poté následuje druhá, takzvaná Přísná fáze, ta je v plánu důkladně popsána. Kromě toho budete touto fází doprovázeni Vaším poradcem. Fáze trvá nejméně 14 dní, zpravidla ale déle, dokud jste nedosáhli hmotnosti podle Vašeho přání.

V následné třetí Přechodové fázi zavádíte do jídelníčku další nové potraviny. I v této fázi zůstáváte pod doprovodem Vašeho poradce.

Program končí čtvrtou, Udržovací fází, která je pak velmi lehce proveditelná a trvale začlenitelná do života. Nyní můžete, díky dodržování dobře znamých pravidel, trvale pojistit dosažený úspěch..

 

Proč jsou 5 hodinové pauzy mezi jídlem  důležité?

Vaše tělo potřebuje ke strávení přijatého jídla přiměřený čas a oddech. Každá „svačinka“ mezi jídly naruší proces látkové výměny a tělo se Vám za ni odvděčí známými návaly takzvaného vlčího hladu. Porce jídla jsou složené z dokonale propočítaných hodnot, vlastních každému klientovi individuelně na základě jeho proporcí, váhy a krevních hodnot.

 

Budu mít hlad?

Budete-li se přesně držet plánu, budete jíst méně než před tím a to pomalu a s chutí! Na konci každého jídla budete sytí – jíte třikrát denně potraviny bohaté na energii a nebudete hladovět. Mezi jídly musíte dostatečně pít a takto jste dostatečně zásobeni potřebnou energií. Budete-li v prvních dnech programu pociťovat večer únavu, dopřejte Vašemu tělu odpočinek a běžte prostě o něco dříve spát.

 

Ostatní diety u mne vedly vždy jen ke krátkodobému úspěchu, který dlouho nevydržel. Proč by tomu mělo být u metabolic balance jinak?

Metabolic balance není žádná dieta v běžném slova smyslu. Váš plán je Váš plán. Zohledňuje jedině Vaše laboratorní výsledky, Váš metabolismus a Vaše osobní stravovací zvyklosti. Zajišťuje Vám úspěšnost a současně se učíte vypozorovat, jaké potraviny Vám dělají dobře a jaké nikoliv. Důsledek? Je ve Vašich rukách, zda dosažený cíl udržíte. Váš individuální plán je osobní návod k dlouhodobému úspěchu.

 

Můžu se programu metabolic balance zúčastnit i tehdy, chci-li posílit látkovou výměnu, ale nechci ubrat na váze?

Samozřejmě ano. Zohledníme tuto skutečnost při sestavování plánu - například u množství konzumovaných potravin. Pro Vaše zdraví, kondici a vitalitu uděláte i tak něco prospěšného.